Služby

Naše schopnosti

Pomáhame firmám zviditeľnovať sa.

Vína, kulinárske špeciality

Luxusné, výnimočné darčekové sady

Ponúkame vína slovenských, ale aj zahraničných producentov, čokolády, pralinky, oriešky a iné pochutiny balené jednotlivo, ale aj v atraktívnych darčekových setoch. Ideálny darček pre špeciálnu príležitosť ako sú Vianoce alebo Veľká noc.

od plastových po kovové

Perá značkové aj neznačkové

Asi najobľúbenejší reklamný predmet, ktorý využíva každý z nás. Či už je to v práci, v banke, na pošte, na dovolenke alebo doma, keď nie je po ruke problém je hneď na svete… V našej ponuke nájdete najširšiu možnú škálu od plastových až po kovové, vo všetkých farbách a odtieňoch. Pre náročnejších ponúkame luxusné písacie potreby značiek PARKER, WATERMAN, LAMY a ROTRING.

možnosť vyšívky, potlače

Reklamný textil rôznych značiek

Textil je obľúbenou formou reklamného predmetu. Či už je to tričko, mikina, šiltovka alebo uterák, je to predmet, ktorý majú klienti naozaj radi. V ponuke máme textilné značky ako James & Nicholson, Russell, Fruit of the Loom, Result, Stedman, SOL´S, Malfini a mnoho ďalších, tak aby si vybral každý… Neoddeliteľnou súčasťou sú aj pracovné odevy a ochranné pomôcky.

možná dotlač loga

Kalendáre, diáre a novoročenky

V ponuke máme stolové aj nástenné kalendáre – tematicky zamerané, pracovné, v rôznych povrchových materiáloch, farbách a formátoch. Samozrejmosťou sú aj novoročné pozdravy. Na všetky produkty ponúkame dotlač loga.

šIROKý VýBER

Reklamné predmety z katalógov

Reklamným predmetom sa venujeme vyše 20 rokov a počas tohto obdobia sme preverili viacerých zahraničných dodávateľov. V našej ponuke zostali katalógy, s ktorými máme najlepšie skúsenosti. Zamerali sme sa na všetky kategórie tak, aby bol výber rôznorodý, zaujímavý a inšpiratívny. Na všetky predmety ponúkame možnosť aplikácie loga a využitím širokej škály technológií.

možnosť vyšívky, potlače

Textilné výrobky na mieru

Potrebujete niečo špeciálne, niečo čo bude reprezentovať výhradne Vašu značku alebo firmu? Do tejto kategórie patria šatky, šále, blúzky, kravaty ale aj vlajky, zástavy, obrusy a mnoho ďalšieho. Ide o zákazkovú výrobu, kde sa celý produkt prispôsobuje požiadavkám klienta.

NAšI klienti

Pridajte sa aj vy k našim
spokojným klientom.

Kontakt

Máte na nás otázky?

Telefónny kontakt:
+421 903 755 759

Email:
office@x-possible.sk

Adresa:
Hviezdna 38
821 06 Bratislava
Slovenská republika

Porozprávajme sa

Potrebujete reklamný predmet alebo darček?

Ak vás niečo z našej ponuky zaujalo, sme veľmi radi. Kontaktujte nás prosím a my vám ochotne poradíme alebo zašleme katalóg.

Používame cookies pre vašu lepšiu skúsenosť so stránkami.